Aktualności >>> Przedszkolakow i uczniów wyposażyli w odblaski >>>

 .: Grupa Finansowa ECF zafundowala dzieciom odblaski

Najmłodsze dzieci dostały opaski odblaskowe

Setki opasek odblaskowych otrzymały wczoraj dzieci z przedszkola i najmłodszych klas szkół podstawowych gminy Bisztynek. W okresie wcześnie zapadającego zmroku i późnych poranków mają poprawić bezpieczeństwo dzieci podczas pieszego poruszania się drogami. O bezpieczeństwie mówił dzieciom policjant. Odblaski ufundowała Grupa Finansowa ECF.

Przedszkolaki i uczniowie najmłodszych klas szkół podstawowych w gminie Bisztynek dostali opaski odblaskowe. Opaski ufundowała Grupa Finansowa ECF a wręczała je dzieciom Monika Zamkowska - Tkaczuk z bartoszyckiej placówki ECF.

Nie było jednak tak, że dzieci dostały opaski i nie były informowane po co. O bezpieczeństwie podczas poruszania się drogami mówił dzieciom dzielnicowy z Bisztynka, asp. sztab. Krzysztof Szymczak.

- Jeśli będziecie nosić te opaski odblaskowe i inne elementy odblaskowe - a trzeba je nosić - będziecie bezpieczniejsi na drogach. Kierowcy zauważą was z dużo większej odległości - mówił Szymczak. Przypominał też, że jeśli rodzice dowożą je do szkół własnymi samochodami to muszą być przewożone w fotelikach. Pytał przedszkolaków i uczniow o zasady poruszania się po drogach. Te zasady dzieci częściowo znały, choć nie były zgodne, czy należy poruszać się lewą, czy też prawą stroną jezdni, jeśli nie ma chodnika dla pieszych.

- Akcja nie jest przypadkowa i nie jest jedynie promocją Grupy Finansowej ECF - mówiła Monika Zamkowska - Tkaczuk. - Zaczyna się ta pora roku, podczas której część dzieci będzie z konieczności wychodziła z domów jeszcze o zmroku. Dzieci muszą dojść albo do szkoły, albo do autobusu dowożącego je do szkoły. Drogi w naszym regionie najczęściej pozbawione są chodników, więc dzieciaki muszą poruszać się poboczami. Lepiej będzie, dla ich własnego bezpieczeństwa, jeśli będą dysponowały elementami odblaskowymi. Tej potrzebie moja firma wyszła na przeciw i dlatego dziś rozdajemy odblaski - mówiła Zamkowska - Tkaczuk.

Opaski mają być używane przez dzieci nie tylko w drodze do i ze szkoły. Coraz szybciej zapada zmrok a dzieci poruszają się po drogach nie tylko do szkoły. Za Krzysztofem Szymczakiem przypominamy, że piesi mają obecnie obowiązek używania elementów odblaskowych, w okresie od zmroku do świtu. Nie posiadanie takich, w przypadku osób dorosłych, może skończyć się mandatem karnym, albo - co znacznie gorsze - narażeniem się na niebezpieczeństwo potrącenia przez pojazd, którego kierowca w porę nie zauważy pieszego na drodze.

Andrzej Grabowski - 10.10.2015 r.REKLAMA
Grupa Finansowa ECF >>> to rozwijająca się firma, której pracownicy, od 2012 r. doradzają klientom w dziedzinie finansowej. ECF posiada własne placówki franczyzowe znanych banków (m.in. Meritum, BPH, Getin Bank , Biz Bank, PEKAO S.A., Bank Pocztowy, Alior Bank) oraz współpracuje z najlepszymi firmami leasingowymi w Polsce. Placówka w Bartoszycach została otwarta w sierpniu 2015 r. przy ul. Cichej 1/1B.

Siłą firmy są pracownicy, którzy swoim doświadczeniem i zaangażowaniem tworzą profesjonalny zespół doradców bankowych. Każdy z nich ciagle uczestniczy w szkoleniach, które zwiększają ich wiedzę produktową oraz sprzedażową. W placówce w Bartoszycach klientami opiekuje się Monika Zamkowska-Tkaczuk, która wcześniej pracowała jako doradca Klienta w Meritum Banku.

Misją Grupy Finansowej ECF >>> jest niezależne doradztwo w wyborze najkorzystniejszej oferty z wachlarza produktów bankowych z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań klienta. ECF oferuje m.in.: pomoc w określeniu potrzeb finansowych, dobór najlepszych ofert finansowych spośród banków z naszej oferty, najlepsze warunki finansowe kredytów, fachową obsługę, pomoc w uzyskaniu płynności finansowej, konsolidowanie dotychczasowych kredytów w jeden tańszy.Copyright: www.bisztynek24.pl 2015