Aktualności >>> Jechał za szybko oplem na "esach" w pobliżu Troszkowa >>>

 .: Dachował w pobliżu Troszkowa

Opel wylądował na dachu w rowie krajowej 57.

Między Troszkowem a Bisztynkiem, na drodze krajowej nr 57, na niebezpiecznych zakrętach, z drogi wypadł opel corsa kierowany przez mieszkańca Olsztyna. Na szczęście kierowcy, który podróżował sam, nic się nie stało.

Kierujący firmowym oplem corsą 38-latek z Olsztyna nie odniósł na szczęście żadnych obrażeń ciała mimo, że jego samochód wypadł z drogi krajowej nr 57, pomiędzy Troszkowem a Bisztynkiem i dachował.

Opel jechał od strony Troszkowa. Na śliskiej nawierzchni, kilku następujących po sobie niebezpiecznych zakrętów, wpadł w poślizg i zjechał do przydrożnego rowu, ocierając się o drzewo. Pojazd zatrzymał się na dachu. Kierowca opuścił go samodzielnie. Nic mu się nie stało. Do zdarzenia doszło dziś (16 października) około godz. 9:30.

Miejsce, gdzie doszło do zdarzenia, oznakowane jest ograniczeniem prędkości do 60 km/h. Nawierzchnia jezdni jest tu bardzo śliska, zwłaszcza po opadach deszczu.

Na miejscu pracowali strażacy z OSP w Troszkowie, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i odłączyli akumulator pojazdu.

Andrzej Grabowski - 16.10.2015 r.

Materiał znajdziesz także na portalu:


Copyright: www.bisztynek24.pl 2015