Aktualności >>> Poczuli świąteczny nastrój >>>

 .: Spotkanie gwiazdkowe Koła Emerytów i Rencistów

Opłatek emerytów i rencistów

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia i Nowego Roku zachęcają do spotkań i refleksji. Zgodnie z tradycją Koło Emerytów i Rencistów w Bisztynku zorganizowało gwiazdkę. W nastrój świąteczny zebranych wprowadziły pięknym śpiewem pastorałek dziewczynki z gimnazjum przygotowane przez panią Magdę Gutkowską.

Spotkanie przebiegało w serdecznej atmosferze. Dekoracje świątecznego stołu, kawa, słodki poczęstunek, dźwięki kolęd podkreślały nastrój zbliżających się świąt. Życzenia cudownych świąt Bożego Narodzenia w rodzinnym gronie i wszelkiej radości w Nowym Roku wszystkim członkom złożyła przewodnicząca koła - Zdzisia Mieczkowska i jej zastępca - Edward Adamus.

Koło Emerytów i Rencistów w Bisztynku z okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzy zdrowia, szczęścia oraz wielu radości w każdym dniu nadchodzącego Nowego Roku pani dyrektor Magdzie Gutkowskiej oraz pracownikom Ośrodka Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku, dziękując za życzliwość i serdeczność przy organizowaniu naszych środowych spotkań.

Życzenia i podziękowania kierujemy także do instytucji handlowych państwa Wójcików, Oniszków, pani Beaty Kuczyńskiej.

Serdeczne życzenia świąteczne i podziękowania przesyłamy panu redaktorowi gazety internetowej Bisztynka - panu Andrzejowi Grabowskiemu, by jego informacje były zawsze tak ciekawe jak do tej pory i tylko pomyślne dla mieszkańców.


W imieniu zarządu - Halina Symanowicz - 19.12.2013 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2013