Aktualności >>> Sportowy weekend na "Orliku" >>>

 .: Sportowy weekend na "Orliku"

Weekend na "Orliku"

Animatorzy zespołu boisk "Orlik 2012" w Bisztynku zapraszają serdecznie do aktywnego spędzęnia długiego, majowo-czerwcowego weekendu. 31 maja i 1 czerwca odbędą się zawody sportowo - rekreacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Za udział w turniejach i zabawach przewidziane są nagrody, wyróżnienia, dyplomy i słodycze.

31 maja 2013 r. - godz. 16:00

Zapraszamy najmłodszych, dzieci ze szkoły podstawowej i przedszkola do konkurowania w grach i zabawach sportowo-rekreacynych takich jak: rzut woreczkiem do celu, skakanie na skakance, strzał piłką nożną do celu i do małej bramki, odbicia piłki siatkowej, odbicia piłki tenisowej rakietą itp.

Zgłoszenia do poszczególnych konkurencji przyjmowane będą w dniu "zawodów" od godz. 15:15 przez animatorów "Orlika": Katarzynę Chomiczi Marcina Patrejko.

1 czerwca 2013 r. - godz. 16:00

Zapraszamy na turniej piłki nożnej na boisku "Orlik 2012".

Będzie to turniej przeznaczony dla "dzikich" drużyn z terenu miasta i gminy w kategoriach wiekowych: gimnazjalnej, ponadgimnazjalnej i mieszanej (open).

UWAGA !!! ZGŁOSZENIA DO TURNIEJU PRZYJMOWANE BĘDĄ DO DNIA 26 MAJA 2013 R.

NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI PÓŹNIEJSZEGO ZGŁOSZENIA DRUŻYNY !!!


Zależnie od ilości zgłoszonych drużyn i kategorii wiekowych już 27 maja zostanie rozpisany terminarz zawodów. Terminarz ten, ze wskazaniem jakie drużyny grają, o której godzinie itd. zostanie opublikowany, w specjalnym komunikacie, na stronie Bisztynek24.pl. Każda drużyna będzie - tym samym - wiedziała kiedy ma przybyć na zawody.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY I ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W ZAWODACH !!!Copyright: www.bisztynek24.pl 2013