Aktualności >>> Dzieci z Zambii będą miały niezłą zabawę >>>

 .: Mieszkańcy Bisztynka po raz kolejny potwierdzili swą ofiarność

W dwa dni zebrano nie paczkę, a pakę dla dzieci z Afryki !

Wiedziałam, że mieszkańcy Bisztynka nie zawiodą. Jak na 2 dni zbierania, to paczka będzie super, a moja Kaśka już widzi cieszące się dzieci z Afryki, a ma ona zawsze dobre przeczucia. Jej przeczucia nie zawodzą :-)

Najpierw informacja o zbiórce ukazała się na stronie Bisztynek24.pl, potem nasze córki poprosiły swoje klasy o wsparcie. Podzieliły się. Jedna prosiła głównie o zabawki, druga o słodycze i artykuły szkolne.

Kaśka tak przedstawiła w klasie potrzebę pomocy, że dzieci w domach opowiadały rodzicom, jak to Kasi mama jedzie do Afryki zawieźć dzieciom zabawki i słodycze.

Dzięki jednemu telefonowi do Agi i jej telefonowi do pani Ani, a rzeczy zaczęła zbierać cała szkoła. Wystarczył jeden telefon do pana Marka, by do paczki dorzucić piłki od Reduty.

Mama Klaudii przywiozła reklamówkę słodyczy, mama Patrycji i Marcina artykuły szkolne. Ta sama koleżanka - Aga wrzuciła mi do bagażnika worek wszystkiego potrzebnego, mama Stasia wrzuciła po drodze do domu kolejny worek zabawek. Mama Julki i Dagi przywiozła sporo biżuteri i innych różności dla dzieci, a jeszcze Julka obiecała przynieść rano do szkoły piłkę do siatkówki. Ktoś dał piękną pozytywkę, były puzzle, ubrania, sterowany samochód, plecak, kapcie biedronki, piłka do kosza, sporo słodyczy, artykułów szkolnych, a to wszystko przywiozłam z podstawówki.

Pragnę podkreślić, że ksiądz Sławek wysyła paczki cały czas i to nie jest jego pierwsza i ostatnia paczka.

Dziękujemy wszystkim,
którzy ofiarowali jakiekolwiek rzeczy
dla dzieci z Zambii.

Od redakcji:
O kolejnych inicjatywach oczywiście będziemy informować. Ze źródeł fejsbukowych wiemy, że Kasia Drozodowska przetestwowała wszystkie zabawki po kolei i wie, że dzieci będa zadowolone, bo ona sama by była zadowolona z takich prezentów. - Kaśka układaj te zabawki, a nie się bawisz - powiedziała mama do kaśki. - No co?! Ja się cieszę czyimś szczęściem - skwitowała całą akcję. Cieszmy się więc szczęściem dzieciaków z Zambii. Prawdopodobnie uda nam się zamieścić, za ok. 1,5 miesiąca ich podziękowanie :-)Anna Drozdowska - 18.01.2013 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2013