Aktualności >>> Najmłodsi stali się przedszkolakami >>>

 .: Pasowanie na przedszkolaka w Bisztynku

Najmłodsze przedszkolaki składały ślubowanie

W Przedszkolu Samorządowym w Bisztynku miała dziś miejsce podniosła uroczystość. Pełnoprawnymi przedszkolakami stały się dzieci z najmłodszych grup. Zostały pasowane na przedszkolaka przez dyrektor Mariannę Saramak.

Przedszkolaki z najmłodszych grup Przedszkola Samorządowego stały się dziś pełnoprawnymi już przedszkolakami. Odbyła się tam uroszystość pasowania ich na przedszkolaka. Zebrani w sali rodzice i dziadkowie zobaczyli najpierw krótki występ artystyczny, a później usłyszeli ślubowanie najmłodszych. Dzieciaki obiecały m.in. że będą grzeczne i słuchać się będą wychowawczyń.

Najmłodsze przedszkolaki zostały pasowane magicznym ołówkiem przez dyrektor placówki Mariannę Saramak. Życzenia zdrowia i miłych, późniejszych wspomnień z przedszkolengo życia życzyły nowym przedszkolakom: zastępczyni burmistrza Bisztynka Krystyna Zawistowska i dyrektorka szkoły w Bisztynku Teresa Wołkowicz-Maciorowska. Obie pani podarowały dzieciakom torby pełne prezentów. Olbrzymie cukierki, każdemu z przedszkolaków, podarowała też Rada Rodziców przedszkola.

Uśmiechnięta gromada dzieci, po ogólnej uroczystości, udała się do swoich grup, aby przejrzeć prezenty. Przygotowano też dla nich słodki poczestunek.Andrzej Grabowski - 19.10.2012 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2012