Aktualno¶ci >>> Startowali w olimpiadzie PCK >>>

 .: Gimnazjali¶ci na podium olipiady PCK w Bartoszycach

ZNAKOMITE MIEJSCA UCZNIÓW GIMNAZJUM W OLIMPIADZIE PCK

II i III miejsca zajęli gimnazjali¶ci z Bisztynka w Rejonowej Olimpiadzie "Zdrowy Styl Życia" PCK. Na podium zaleĽli się: Marta Michałowska i Damian Giczewski.

W sobotę - 10 grudnia 2011r. - w Bartoszycach odbyła się Rejonowa Olimpiada Polskiego Czerwonego Krzyża "Zdrowy Styl Życia", w której uczestniczyli uczniowie Gimnazjum Publicznego im. Jana Pawła II w Bisztynku, pod opiek± Beaty Majewskiej. Marta Michałowska zajęla w konkursie II miejsce. a Damian Giczewski miejsce III.

Uczniowie zmagali się, podczas olimpiady, z testem, który zawieral pytania z zakresu promocji zdrowia, pierwszej pomocy, ekologii i historii PCK.

Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK jest przedsięwzięciem wieloetapowym i obejmuje następuj±ce szczeble: szkolny, rejonowy, okręgowy (wojewódzki) i krajowy (centralny). Tylko uczniowie, którzy zajęli pierwsze i drugie miejsce w rejonie mog± reprezentować go na etapie okręgowym.

Dlatego, zgodnie z regulaminem, Marta Michałowska będzie reprezentować Rejon Bartoszycki PCK, w kategorii gimnazjum, podczas olimpiady na szczeblu okręgowym.Opiekun Koła PCK
Beata Majewska - 13.12.2011 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2011