Aktualności >>> Pechowe rzuty karne piłkarzy z Bisztynka >>>

 .: IV miejsce w powiatowym turnieju piłki nożnej

IV miejsce chłopaków z Bisztynka
w turnieju piłki nożnej w Bartoszycach

FC Bisztynek to piłkarska drużyna chłopców ze szkoły podstawowej. Drużyna brała dziś udział w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych - "5+bramkarz".

W mistrzostwach wzięło udział 7 drużyn. Dla FC Bisztynek udział w turnieju rozpoczął się pechowo, bo ekipa spóxniła sie na zawody i bez rozgrzewki musiała zagrać z drużyną z Wojciech. Ten mecz nasi chłopcy przegrali 0:3, ale potem było lepiej. W kolejnych spotkaniach FC Bisztynek zwyciężyło 2:1 z Kandytaami i 1:0 z SP 3 w Bartoszycach. Do kolejnej rundy mistrzostw FC Bisztynek przeszła z I miejsca w swej czterodrużynowej grupie.

Kolejny mecz FC Bisztynek rozgrywał z SP 4 w Bartoszycach. Mecz i dogrywka zakończyły się remisem 1:1. O awansie zdecydowały rzuty karne. Niestety lepsi w rzutach karnych okazali się piłkarze z Bartoszyc i zwyciężyli 5:4. Podobnie było w meczu o III miejsce. W regulaminowym czasie i po dogrywce w meczu z Górowem Iławeckim było bezbramkowo. W karnych nie opuszał naszych chłopców pech. Ponownie zwyciężyła druzyna przeciwna - tym razem 5:3.

Ostatecznie FC Bisztynek zajął IV miejsce w mistrzostwach. Chłopcy grali bardzo dobrze. Wrócili do Bisztynka zmęczeni ale bardzo zadowoleni, mimo pechowych "karnych".

FC Bisztynek grał w składzie:

Norbert Sobolewski (kpt.) - kl. VI a
Jakub Zbrzyzny (br.) - kl. VI a
Mateusz Kornatowski - kl. VI b
Dominik Smereczeński - kl. VI a
Rafał Dąbrowski - kl. VI a
Damian Furmanik - kl. V
Dawid Busz - kl. V
Jakub Oleksik - kl. VI b
Kewin Kuczyński - kl. VI b

Bramki dla FC Bisztynek strzelali: Mateusz Kornatowski - 4 i Dawid Busz - 1.Magdalena Marczak - 03.10.2012 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2012