Aktualności >>> Mają już co najmniej 6 miejsce w województwie >>>

 .: Jeszcze tylko finał

Piłkarze z gimnazjum pierwsi
w półfinale mistrzostw województwa

Co najmniej szóste miejsce w Mistrzostwach Województwa LZS w halowej piłce nożnej zajmą gimnazjaliści z Bisztynka. Zwyciężyli w jednym z trzech półfinałów mistrzostw i rywalizować teraz będą z pięcioma innymi zespołami.

W hali OSiR w Jezioranach odbył się, 20 marca, jeden z trzech półfinałowych turniejów Mistrzostw Województwa LZS gimnazjów w halowej piłce nożnej. Do Jezioran przyjechały zespoły, które w grupach eliminacyjnych zajęły pierwsze i drugie miejsca. W grupie I-Orneta i Dobry, II-Bisztynek i Jeziorany oraz III-Durąg i Świątki.

Zagrano systemem "każdy z każdym" (15 meczy). Reprezentacja Gimnazjum Publicznego w Bisztynku zagrała bardzo skutecznie, bo już po jedenastym meczu a swoim czwartym zapewniła sobie zwycięstwo w tym półfinale. W finale wojewódzkim, który odbędzie się 27.03.2014 r. (miejsce jeszcze nie znane) zmierzą się dwa pierwsze zespoły z turniejów półfinałowych.

Wyniki naszej reprezentacji: Bisztynek-Durąg 2:0, Bisztynek-Świątki 1:0, Bisztynek-Jeziorany 0:0, Bisztynek-Orneta 2:0, Bisztynek-Dobry 0:1.

Kolejność końcowa:

I miejsce - Gimnazjum Bisztynek - 10 pkt. - 5:1
II miejsce - Gimnazjum Durąg - 9 pkt. - 6:3
III miejsce - Gimnazjum Dobry - 7 pkt. - 4:6
IV miejsce - Gimnazjum Jeziorany - 6 pkt. - 3:5
V miejsce - Gimnazjum Świątki - 5 pkt. - 4:5
VI miejsce - Gimnazjum Orneta - 4 pkt. - 3:5

Materiał znajdziesz także na portalu:Marek Dominiak - 21.03.2014 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2014