Aktualności >>> Pierwszaki z Sątop mają wielkie serca >>>

 .: Podzielili się zabawkami

Wielkie serca małych pierwszaków

Pierwszaki ze szkoły w Sątopach wzięły udział w akcji charytatywnej "Podziel się zabawką". Zebrały i przekazały Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Bisztynku zabawki, które na pewno ucieszą już wkrótce, podczas świąt, inne dzieci.

W obecnych czasach staramy się uczyć i wychowywać dzieci tak, aby wyrosły na wrażliwych, odpowiedzialnych i mądrych ludzi. By chciały okazać serce i nieść pomoc ludziom słabszym i potrzebującym, by umiały pomóc też zwierzętom. Jednym ze sposobów takiego wychowania jest włączanie dzieci do akcji charytatywnych.

Piękny przykład otwartości na potrzeby innych, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, pokazali uczniowie klasy pierwszej ze Szkoły Podstawowej w Sątopach, organizując akcję charytatywną "Podziel się zabawką". Zebrali zabawki oraz pluszaki dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bisztynku. Nie po raz pierwszy otworzyli swoje małe serca na potrzeby innych. Zawsze chętnie biorą udział w różnych akcjach charytatywnych organizowanych w szkole.

Irena Zawistowska - 16.12.2013 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2013