Aktualności >>> Pokonali gimnazjum w Jezioranach >>>

.: Nasi piłkarze z gimnazjum w dalszej rundzie turnieju

"Piłkarska Kadra Czeka 2012" w Bisztynku

Na stadionie miejskim w Bisztynku rozegrano mecz piłkarski pierwszej rundy turnieju "Piłkarska Kadra Czeka". Reprezentacja Gimnazjum Publicznego w Bisztynku pokonała 4:0 zespół z gimnazjum w Jezioranach.

Piłkarze z gimnazjum w Bisztyku trafili do składającej się tylko z dwóch drużyn grupy VI. Trafiliśmy na trudnego przeciwnika, bo drużyna z Jezioran gra w lidze piłkarskiej. Nasi chłopcy grają jedynie okazjonalnie. Przygotowali się jednak do turnieju grając dwa mecze sparingowe z juniorami Reduty (oba przegrali). Trener piłkarzy Marek Dominiak obawiał się o wynik spotkania z Jezioraami. Okazało się, że niepotrzebnie.

Chłopcy zagrali bardzo dobrze. Jeszcze przed przerwą na listę strzelców wpisał się Kamil Jakubowski, który strzałem z daleka przelobował bramkarza gości. Po przerwie kolejne bramki strzelili: Łukasz Zadrożny, Dawid Maćkowiak i ponownie Kamil Jakubowski. Mecz zakończył się wynikiem 4:0.

Chłopcy zagrają teraz w grupie B, drugiej rundy turnieju, ze zwycięzcami grup IV i V pierwszej rundy. W grupie IV występują: Orneta, Młynary i Świątki. W grupie V: Biskupiec, Barczewo i Ryn. Półfinałowa runda II rozegrana zostanie w dniu 31. maja 2012 roku.