Aktualności >>> Trwa remont mostu w Pleśnie >>>

 .: Remont mostu potrwa do końca lipca

Droga powiatowa w Pleśnie zamknięta dla ruchu

Rozpoczął się remont mostu nad rzeką Sajną w Pleśnie w gm. Bisztynek. Ruch pojazdów w tym miejscu został wstrzymany. Prace mogą potrwać do końca lipca.

Drogowcy rozpoczęli remont mostu na drodze powiatowej w Pleśni gm. Bisztynek. W związku z tym droga Grzęda - Reszel jest w Pleśnie zamknięta dla ruchu. Z Reszla można dojechać do Pleśnika i Pleśna ale nie dostaniemy się już do Grzędy. Aby dojechać z Grzędy do Reszla lub odwrotnie trzeba pojechaś objazdem przez Sątopy.

- Remont mostu, według umowy z wykonawcą, musi zostać zakończony do 31 lipca 2016 r. - informuje dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Dąbrowie k. Bartoszyc Karol Łomecki.

- Jest możliwość, że prace zakończą się wcześniej. Wykonawca usuwa obecnie wierzchnią płytę mostu i od tego co tam zostanie "odkryte", od stanu konstrukcji zależy, czy prace będą miały szerszy, czy też węższy zakres - informuje Łomecki.

W związku z remontem drogowcy ustawili odpowiednie znaki informujące o objazdach i zamknięciu drogi, ale i tak znaleźli się tacy kierowcy, którzy zmuszeni byli zawrócić po dojechaniu do mostu.

Andrzej Grabowski - 20.05.2016 r.

Materiał znajdziesz także na portalu:
Copyright: www.bisztynek24.pl 2016