Aktualności >>> Półkolonie w Sątopach-Samulewie >>>

 .: Spędzali czas na półkoloniach

Półkolonie w świetlicy w Sątopach-Samulewie

Bogaty program miały półkolonie dla dzieci zorganizowane w świetlicy środowiskowej w Sątopach-Samulewie. Dzieci były na basenie, w kinie, na lodach, przygotowywały posiłki i uczestniczyły w zajęciach sportowo-ruchowych.

Przez dwa pierwsze tygodnie wakacji w świetlicy środowiskowej w Sątopach-Samulewie odbywały się półkolonie letnie dla dzieci w wieku szkolnym.

Wspaniała pogoda pozwoliła na liczne zabawy na świeżym powietrzu. Dzieci bawiły się w podchody, grały w dwa ognie, celowały do bramki, rzucały ringo oraz korzystały z przyrządów umieszczonych na placu zabaw.

Każda drużyna zdobywała punkty w postaci cukierków biorąc udział w wielu konkursach.

Został rozegrany również mecz piłki nożnej chłopcy kontra dziewczęta, który liczną przewagą goli wygrali chłopcy, a królem strzelców został Igor Flaczyński (7 celnych strzałów).

Wiele radości dostarczyły dzieciom zajęcia kulinarne, podczas których chłopcy przygotowali pyszną pizzę, a dziewczęta desery: ciasteczka i ciepłe lody.

Dodatkowymi atrakcjami półkolonii były wyjazdy do Lidzbarka Warmińskiego na basen oraz do kina w Kętrzynie na film: „Gdzie jest Dory?”. Oprócz seansu dzieci udały się na spacer po mieście i na lody.

Wakacje jeszcze się nie skończyły, więc życzymy wszystkim dzieciom wspaniałych przygód i radosnego odpoczynku!

Ewa Matela - Arodź - 16.07.2016 r.

Materiał znajdziesz także na portalu:


Copyright: www.bisztynek24.pl 2016