AA SĄTOPY-SAMULEWO - PÓŁKOLONIE W ŚWIETLICY ŚRODOWISKOWEJ

 Aktualności >>> Kuchnia, kino, basen, sport na półkoloniach w Sątopach-Samulewie >>>

 .: Półkolonie w świetlicy środowiskowej

Półkolonie w Sątopach-Samulewie

Zabawy w świetlicy, zajęcia sportowo-rekreacyjne, kulinarne oraz wyjazd na basen i do kina zorganizowano odpoczywającym od nauki uczniom w Sątopach-Samulewie. Przez dwa tygodnie trwały ta, półkolonie w świetlicy środowiskowej.

Przez pierwsze dwa tygodnie wakacji w świetlicy środowiskowej w Sątopach – Samulewie odbywały się półkolonie letnie dla dzieci w wieku szkolnym.

Wśród licznych zajęć i atrakcji znalazło się wiele gier i zabaw na świeżym powietrzu oraz mnóstwo zabaw integracyjnych w świetlicy.

Dzieci bawiły się w podchody zakończone wspaniałym ogniskiem, grały w zbijaka z piłką oraz balonami wypełnionymi wodą, co wszystkim przyniosło wiele frajdy.

Podczas zabaw w sali dzieci rywalizowały w dwóch grupach zbierając punkty za poszczególne konkurencje. Poza tym, dzieci miały zajęcia kulinarne – pieczenie drożdżówek i rogalików, zajęcia plastyczne – lepienie z masy solnej, projektowały okładkę do ukraińskiej legendy „Rękawiczka”.

Tradycyjnie, dzięki Ośrodkowi Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku w Bisztynku, zorganizowano dzieciom wyjazd do Kętrzyna. Tam spędziliśmy kilka godzin na basenie oraz poszliśmy do kina na film „Gang Wiewióra” wyświelony w technologii 3D.

Dwa tygodnie minęły bardzo szybko, ale następne półkolonie już za rok!

Ewa Matela-Arodź - 19.07.2014 r.

Materiał znajdziesz także na portalu:
Copyright: www.bisztynek24.pl 2014