Aktualności >>> Eliminacje wojewódzkie turnieju Orlika w piłkę nożną >>>

 .: Chłopcy z 4 miejscowości grali o Puchar Premiera

Polecamy:


III Turniej Orlika o Puchar Premiera.
Eliminacje wojewódzkie w Bisztynku

Cztery drużyny chłopców, w wieku 12-13 lat, brały dziś udział w eliminacjach wojewódzkich III Turnieju Orlika o Puchar Premiera, rozegranych w Bisztynku. Zwyciężyła drużyna z Biskupca i to ona awansowała do dalszych rozgrywek turnieju.

Na boisku "Orlik 2012" w Bisztynku rozegrano dziś cząstkowe eliminacje wojewódzkie III Turnieju Orlika o Puchar Premiera. Rywalizowały tu drużyny chłopców w wieku 12-13 lat. Do eliminacji zgłosiły się cztery drużyny, które wcześniej zwyciężały w eliminacjach na poziomie gminnym. Faworytem turnieju miała być ekipa z Dobrego Miasta, która w II Turnieju Orlika, w 2011 roku, zdobyła II miejsce w kraju. W drużynie tej było trzech piłkarzy z ubiegłorocznego, srebrnego składu.

Początkowo potwierdzili swą dobrą formę i wygrali w meczu z Sątopami 2:0, ale później zdystansowały ich dwie pozostałe drużyny. Faworyt zaliczył przegraną 1:2 z Barczewem i aż 0:7 z Biskupcem.

O zajęciu pierwszego miejsca w eliminacach mógł zdecydować mecz bezpośredni Biskupca z Barczewem, ale zakończył się bezbramkowo. O zwycięstwie Biskupca zadecydował lepszy bilans bramek tej drużyny w całym turnieju.

Turniej w Bisztynku zorganizowała animatorka zespołu boisk "Orlik 2012" Katarzyna Chomicz. Wszystkie mecze sędziwał licencjonowany sędzia piłkarski Patryk Sikorski.

Wyniki wszystkich meczów:

Sątopy - Dobre Miasto 0:2
Biskupiec Barczewo 0:0
Sątopy - Biskupiec 0:7
Dobre Miasto - Barczewo 1:2
Satopy - Barczewo - 1:6
Dobre Miasto - Biskupiec 0:7

Tabela końcowa

Miejsce

Drużyna

Punkty

Bramki

1.

BISKUPIEC

7

14:0

2.

Barczewo

7

8:2

3.

Dobre Miasto

3

3:9

4.

Sątopy

0

1:15

Andrzej Grabowski - 21.09.2012 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2012