Aktualności >>> Koncert Hip-Hop i pokaz teatru światła >>>

 .: Hip-Hop i teatr światła

Raperski wieczór w ośrodku kultury
z teatrem światła

Hip-Hop i teatr światła królowały dziś wieczorem w ośrodku kultury w Bisztynku. Na scenie zaprezentowały się cztery raperskie ekipy: dwie z Olsztyna, Bartoszyc i Lidzbarka Warmińskiego. W przerwach zaprezentował się teatr światła.

Takiego koncertu dawno nie było w Bisztynku. Hip-Hop nieczęsto gości w miasteczku. Dziś (6 lutego) miłośnicy takiej muzyki, przez dwie godziny mogli, jej słuchać. Na scenie zaprezentowały się ekipy: Trip Squad/BCH z Olsztyna, Mqs x Soi z Lidzbarka Warmińskiego, Niedżwiad z Bartoszyc i Monka Soundsystem Killaz z Olsztyna. Niedźwiad jest w pewnym sensie związany z Bisztynkiem. Jest synem jednej z urzędniczek pracujących własnie w Bisztynku. Rapował m.in. o Bartoszycach i bartoszyckiej ziemi. Posłuchajcie:

W przerwach między raperskimi ekipami wystąpił po raz pierwszy, teatr światła powstały niedawno przy ośrodku kultury w Bisztynku. Młodzi ludzie wystąpili na razie z ledowymi poi. Wkrótce spróbują sił z prawdziwym ogniem. Grupę prowadzi Edyta Danilczuk a wśród "machaczy" są zarówno bardziej doświadczeni i występujący już kiedyś jak i ci, którzy swą przygodę z poikami zaczęli w październiku 2015 r. Zobacz film z pokazu dziewcząt:

Andrzej Grabowski - 07.02.2016 r.

Materiał znajdziesz także na portalu:
Copyright: www.bisztynek24.pl 2016