Aktualności >>> Remisowy mecz międzynarodowy w Bisztynku >>>

.: Remis oldbojów Reduty z SC Enger

Reduta Bisztynek - SC Enger 3:3

Remisem 3:3 (0:0) (2:1) zakończył się towarzyski mecz międzynarodowy oldbojów Reduty Bisztynek z SC Enger z Niemiec, rozegrany 9 czerwca 2012 roku na stadionie w Bisztynku.

Piąty już, towarzyski mecz oldbojów Reduty Bisztynek z SC Enger rozgrywany był w 3 cześciach po 30 minut. pierwsza z nich zakończyła sie bezbramkowo. W drugiej tercji, w 40 minucie wynik otworzył Adam Matejunas zdobywając prowadzenie dla Reduty. Wynik na 2:0 podwyższył w 46 minucie Bogdan Łazarczyk. Bramkę kontaktową, jeszcze w tej części spotkania zdobył w 53 minucie grający dla SC Enger - Daniel Szmit.

Już na początku trzeciej części goście popisali się ładną akcją, kórą na bramkę wyrównującą zamienił Grzegorz Szmit. W 86 minucie prowadzenie dla SC Enger zdobył Roman Zarychta wcześniej broniący bramki, a później grający w polu. Gdy już wydawało się, że mecz zakończy się zwycięstwem niemieckiej drużyn, w 88 minucie indwywidualną akcję przeprowadził Mirosław Romanowski i strzelił wyrównującego gola. Wunikiem 3:3 mecz się zakończył.

- W zespole oldbojów Reduty mieliśmy przekrój historyczny piłkarzy występującej w naszej drużynie od lat 70-tych do 90-tych - mówił nam prezes Reduty Marek Dominiak. - Warto było znowu spotkać się razem na boisku i pograć w piłkę. Nasi oldboje nie przestali umieć grać w piłke, a sam mecz podobał się kibicom. To nie była zabawa tylko całkiem dobra piłkarska robota - mówił Dominiak.

SKŁADY

SC Enger: Robert Zarychta, Marcin Żaglewski - Kay Sieksmeier, Fred Rabe, Valerie Tiefenbach, Alek Żaglewski, Marek Żaglewski, Stephan Albat, Mariusz Herzberg, Daniel Majacki, Dirk Nekat, Grzegorz Szmit, Daniel Szmit, Cezary Szmit, Victor Jeske, Thomas Jaruschowitz.

Reduta Bisztynek: Okatwiusz Moskalik - Andrzej Mościbrodzki, Piotr Antos, Marek Gach, Tomasz Gach, Jerzy Subocz, Bogdan Łazarczyk, Andrzej Dziubek, Adam Matejunas, Paweł Roman, Mirosław Romanowski, Mirosław Goszcz.