Aktualności >>> Zderzenie na "esach" >>>

 .: Nauczyciele i pracownicy Gimnazjum dawniej :-)

Kto jest na tych zdjęciach?

Nauczyciele i pracownicy Gimnazjum Pulicznego w Bisztynku zaprezentowali się dziś uczniom w nietypowej "odsłonie". Z inicjatywy Marka Dominiaka zaprezentowali swoje archiwalne a może i "bardzo archiwalne" zdjęcia. Zadaniem uczniów było przypisać nazwisko osoby do zdjęcia. Nie było to łatwe.

W konkursie tym, przeprowadzonym drużynowo, czyli poszczególnymi klasami nie padła żadna 100% prawidłowa odpowiedź. W naszym teście możesz spróbować swoich sił. Jeśli odpowiedsz prawidłowo na wszystkie pytania zdobędziesz w teście 150 punktów. Mozesz też zobaczyć, kto zdobył najwięcej punktów. Na koniec testu wpisz swój nick (nie wymaga żadnej rejestracji) i zobacz najlepsze wyniki :-)

Rozpoznaj kto jest na tych zdjęciach - weź udział w zabawie >>> kliknij i odpowiadaj >>>

Lista najlepszych wyników >>>Zabawa w rozpoznawanie nauczycieli i pracowników Gimnazjum przyciągneła całe tłumy uczniów. Także dlatego, że nagrodą był pyszny tort ufundowany przez Piekarnię OKRUSZEK >>>.
Zdobyła go klasa IIIc, której wychowawcą jest Marcin Patrejko. Uczniowie tej klasy udzielili 14 prawidłowych odpowiedzi na 15 możliwych. Miejsce II zdobyła z 13 odpowiedzami klasa IIa, miejsca III. ex'equo zajęły klasy: IIIb, IIb i Ib.

  Andrzej Grabowski - 19.03.2012 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2012