Aktualności >>> Nowy rok szkolny w Gimnazjum Publicznym w Bisztynku >>>

 .: Początek roku szkolnego 2012/2013

Nowy rok szkolny rozpoczęli gimnazjaliści

Uroczystym apelem rozpoczął sie nowy rok szkolny 2012/2013 w Gimnazjum Publicznym im. Jana Pawła II w Bisztynku.

"Krótko i na temat" - to stwierdzenie najlepiej opisujące uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego w Gimnazjum Publicznym w Bisztynku. Była to uroczystość o scenariuszu znanym od dziesięcioleci.

Uczniów i gości powitał, po wakacjach pełnych emocji związanych z gradobiciem, na ich początku, dyrektor Mirosław Domżalski. Wśród witanych byli dwaj nowi nauczyciele. To księża: Janusz Rybczyński - proboszcz parafii w Bisztynku i Łukasz Sadko - wikariusz parafii. Obaj uczyć będą w gimnazjum religii.

Życzenia uczniom, nauczycielom i pracownikom administracji złożył burmistrz Bisztynka Jan Wójcik. Burmistrz wręczył też akt nowminacji na stopień nauczyciela mianowanego Milenie Kamili Rychcik.

W gimnazjum nastąpiła jedna istotna zmiana. Od tego roku szkolnego nie będzie już w tej szkole stanowiska zastępcy dyrektora. Z tą funkcja pżegnała się Teresa Zielonka, która sprawowała ja przez 9 ostatnich lat. Podziękowania za dobrą współpracę zlożył jej dyrektor Domżalski oraz przedstawicielka rady rodziców Iwona Oleksik. Pani Zielonka nadal uczyć będzie w gimnazjum. Została wychowawczynią klasy Ia.

Pozostałe informacje niezbędne uczniom do orientacji w szkole przekazano im w poszczególnych klasach. Andrzej Grabowski - 03.09.2012 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2012