Aktualności >>> Grzegorz Rzeszotko - śpiewający wuefista z Gimnazjum w Bisztynku >>>

 .: Eliminacje "Szansy na sukces"

ŚPIEWAJĄCY WUEFISTA

Wśród pół tysiąca kandydatów do popularnego programu telewizyjnego "Szansa na sukces" jacy zgłosili się 16 sierpnia w olsztyńskim Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych był Grzegorz Rzeszotko - nauczyciel wychowania fizycznego z Gimnazjum Publicznego w Bisztynku.

Grzegorz Rzeszotko jest mieszkańcem Reszla. Na eliminacje pojechał wraz z grupą śpiewających mieszkańców Reszla "pod wodzą" Beaty Kilanowskiej. - To właśnie Beata Kilanowska namówiła mnie do wzięcia udziału w eliminacjach - mówił nam Grzegorz Rzeszotko. - To o Beacie trzeba pisać, a nie o mnie - dodał skromnie.

- Na salę gdzie śpiewaliśmy wszedłem dopiero po godzinie 22.00. Miałem 450 numer. Zaśpiewałem piosenkę z repertuaru Krzysztofa Krawczyka, którą śpiewałem w Bisztynku podczas Dni Rodziny. Później Elżbieta Skętkowska kazała mi zaśpiewać jeszcze dwie piosenki a'capella. Nie mam pojęcia, czy to znaczy, że moje śpiewanie się jej spodobało - opowiadał śpiewający nauczyciel. Jednak w wypowiedzi udzielonej "Gazecie Olsztyńskiej" Skrętkowska powiedziała: "- Solidniej przepytuję tych kandydatów, którzy naprawdę mnie zainteresują. Lubię osoby, które mają osobowość i są ciekawe. Staram się ich nie przerabiać, bo program broni się autentycznością." Może to oznaczać, że jedną z tych osób jest Grzegorz Rzeszotko.

Zwycięzcy olsztyńskich eliminacji pojawią się w "Szansach" z Natalią Kukulską, zespołem Feel i Zakopower. Kandydaci oczekują teraz na telefon z TVP. Życzymy powodzenia :-)

Andrzej Grabowski - 20.08.2008 r. Fot. Beata Kilanowska

W tekście wykorzystano fragmenty materiału Anny Przybysz z "Gazety Olsztyńskiej" >>>
Pierwszą informację na temat udziału Grzegorza Rzeszotki w eliminacjach uzyskaliśmy z portalu Reszel.pl >>>

Copyright: www.bisztynek.strona.pl 2008