Aktualności >>> Święto Niepodległości w Bisztynku >>>

 .: Wzruszający koncert na Święto Niepodległości

Pasowanie na przedszkolaków w Sątopach-Samulewie

"Bądź dzieckiem jak najdłużej, jak dziecko baw się i śmiej; I kochaj jak dziecko i dziecka serce miej." Te słowa towarzyszyły uroczystości Pasowania na Przedszkolaka jaka odbyła się w punkcie przedszkolnym w Sątopach-Samulewie

14 listopada 2014 r. w punkcie przedszkolnym w Sątopach-Samulewie odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Była to pierwsza taka wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci i przedszkola. Odświętny strój, szarfa, a także wystrój sali podkreśliły doniosłość wydarzenia.

Zanim dzieci oficjalnie zostały przedszkolakami, zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne rozwijane do tej pory w przedszkolu przez panią Kasię i panią Emilkę. Po części artystycznej odbyło się oficjalne pasowanie na przedszkolaka przez panią dyrektor Barbarę Zasada.

Podczas uroczystości pasowania przedszkolaki swoim zachowaniem potwierdziły, że dobrze się czują w przedszkolu. Małym " Krasnoludkom" bacznie przyglądali się rodzice, pozostali zaproszeni goście, dzieci z klasy zerowej wraz z panią Ewą, oraz pani dyrektor. Od dnia dzisiejszego grupa będzie nosiła nazwę "Krasnoludki".

Po całej ceremonii i podziękowaniach wszyscy udali się na słodki poczęstunek, przygotowany z ogromną pomocą rodziców. Ten dzień na długo zostanie w pamięci.

Teraz dzieci z dumą mogą powiedzieć: "Mamo, tato! Jestem przedszkolakiem!Materiał znajdziesz także na portalu:

Katarzyna Wasyliszyn - 21.11.2014 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2014