Aktualności >>> Przedświąteczne spotkanie w szkole >>>

 .: W Sątopach panuje już świąteczny nastrój

Spotkanie w świątecznym nastroju

Nastrój świąt Bożego Narodzenia zapanował w Sątopach. Kolędy i pastorałki śpiewali tam przedszkolaki, uczniowie i nauczyciele. Rodzice zagrali w przedstawieniu jasełkowym a św. Mikołaj obdarował wszystkich zebranych słodyczami.

Podczas przedświątecznego spotkania, ale już w świątecznym nastroju, w hali sportowej szkoły w Sątopach wystąpili chyba wszyscy uczniowie, nauczyciele i część rodziców.

Publiczność szczelnie wypełniała halę ze specjalnie przygotowaną scenografią. Zebranych witała dyrektor szkoły Barbara Zasada. Życzenie świąteczne złożył przybyłym wiceburmistrz Bisztynka Włodzimierz Mońka i proboszcz parafii w Sątopach ks. Jan Sztygiel.

Potem kolejno występowały duże liczebnie grupy uczniów z montażami słowno-muzycznymi, kolędami, pastorałkami, inscenizacją "Dziewczynki z zapałkami" H. Ch. Andersena, tańcem. Kolędy śpiewały też przedszkolaki i nauczyciele.

Jasełka dynamicznie i wesoło przedstawili rodzice w odpowiednich kostiumach. Na koniec do hali wkroczył św. Mikołaj z pomocnicą i wózkiem prezentów. Natychmiast otoczył go tłum dzieci. W holu hali sportowej można było nabyć ozdoby świąteczne wykonane przez mieszkańców Sątop.

My też tam byliśmyi. Kupiliśmy bombkę i stroik oraz wykonaliśmy zdjęcia i nakręciciliśmy kilka ujęć video. Teraz oglądajcie wy.

Andrzej Grabowski - 18.12.2015 r.

Materiał znajdziesz także na portalu:
Copyright: www.bisztynek24.pl 2015