Aktualności >>> Trzy pokolenia spotkały się w klasie >>>

 .: Spóźniony Dzień Babci i Dziadka w IIIb

Dziadkowie, babcie, rodzice i wnuki bawiły się w szkole

Klasa IIIb ze Szkoły Podstawowej w Bisztynku musiała przełożyć na późniejszy termin obchody dni Babci i Dziadka. Wtedy, gdy te święta przypadały wnuczki się pochorowały. Gdy wyzdrowiały zorganizowały seniorom uroczyste spotkanie. Przy współpracy z własnymi rodzicami.

Babcie i Dziadkowie świętują nie tylko od święta, które przypada na 21 i 22 stycznia ale jeszcze dłużej. W piątek 8 lutego 2013 r. w Szkole Podstawowej w Bisztynku w odbyła się spóźniona uroczystość (z powodu choroby uczniów) z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Uczniowie klasy III B zaprezentowali inscenizację baśni pt. "Śpiąca królewna", okolicznościowe wiersze i piosenki. Nie zabrakło również poczęstunku przygotowanego przez wspaniałe i zawsze chętne do pomocy mamy, które upiekły pyszne domowe ciasta.

Jak widać na załączonych zdjęciach frekwencja dopisała. Kolejny raz rodzice dzieci pokazali, że można liczyć na ich pomoc i dobrą organizację. To w przyszłości zaowocuje i uczniowie będą powielać przekazane wzorce. Zaangażowanym rodzicom serdecznie dziękuję za poświęcony czas i współpracę, dzięki której Dzień Babci i Dziadka połączył trzy pokolenia.Jolanta Dominiak - 11.02.2013 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2013