Aktualności >>>  VI miejsce seniorów z Bisztynka >>>

 .: Senioriada 2017 z udziałem ekipy z Bisztynka

Ekipa z Bisztynka rywalizowała
podczas Senioriady w Bartoszycach

W sobotę 17 czerwca 2017 r. odbyła się V Międzynarodowa Senioriada Sportowa w Bartoszycach, w której pierwszy raz wzięli udział seniorzy z Bisztynka zrzeszeni w kole Związku Emerytów i Rencistów. Startowało osiem ekip, w tym dwie z Rosji.

W imprezie wzięło udział 20 członków naszego koła, a w poszczególnych konkurencjach sportowych uczestniczyło 14 zawodniczek i zawodników: Irena Mączarska - kapitan drużyny, Teresa Kolasa, Bożena Ryś, Krystyna Zawadzka, Halina Symanowicz, Józefa Rudzka, Anna Kaliszuk, Janina Pietras, Krystyna Giełżecka, Helena Ciach, Renata Rucińska, Jadwiga Lenart, Edward Adamus, Krzysztof Trukawka.

Obsługę fotograficzną prowadziły Stanisława Brzozowska, Władysława Zawadzka i Anna Adamus, pozostali wspierali duchowo zawodników - Danusia Paszkowska oraz Jan i Nadzieja Kondraciukowie.

Każdy celny rzut, strzał, gol dodawał skrzydeł zawodnikom i zachęcał do rywalizacji. Zajęliśmy VI miejsce! Jak na pierwszy raz to całkiem nieźle. Przekonaliśmy się, że trening czyni mistrza. Nie zapomnimy o tym w przyszłym roku. Pełni wrażeń sportowych,posileni jadłem i zabawą przy muzyce, wróciliśmy z pucharem i medalami do domu. Aktywność sportowa daje zdrowie, ale i wymaga zdrowia. Tak więc seniorzy, dbajmy o kondycję fizyczną i psychiczną.

Nasze uczestnictwo w spartakiadzie sponsorowali: burmistrz Marek Dominiak, Ewa i Włodzimierz Jaworscy - miejscowi przedsiębiorcy oraz Kamila Zawadzka - lokalna artystka, za co im serdecznie dziękujemy.

Niech załączone zdjęcia chociaż w części oddadzą ducha sportowych emocji.

Halina Symanowicz - 22.06.2017 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2017