Aktualności >>> Zadbali o estetykę swego osiedla >>>

 .: Zorganizowana wspólnota przy ul. Słonecznej

Słoneczna wspólnota

Myli się ten kto jest przekonany, że czas tzw. czynów społecznych minął bezpowrotnie. Minął jedynie czas bezsensownych czynów. Mieszkańcy miasteczek potrafią się zorganizować dla osiągnięcia wspólnego celu. Taki przykład daje wspólnota mieszkaniowa z ulicy Słonecznej w Bisztynku.

W sobotę 22 marca 2014 r. mieszkańcy wspólnoty 3A i 3B przy ul. Słonecznej w Bisztynku rozpoczęli prace porządkowe poprawiające funkcjonalność i estetykę terenu śmietnika, z którego na co dzień korzysta około 60 rodzin.

Ciężko pracowano nie szczędząc sił aż, niestety, zabrakło trylinki i piachu. Tak więc, ciąg dalszy nastąpi w przyszłą sobotę od godziny 9.00.

Bo to dopiero początek prac, przy których poznaliśmy się bliżej i wszyscy chcemy tego samego - porządku, dbałości o czystość, by nie było śmietnika koło śmietnika i latawców z torebek foliowych. Posadzimy krzewy i drzewa, aby zasłonić czy oddzielić to, co nie jest zbyt widokowe.

Mamy nadzieję, że nie zawiodą ci, którzy tak solidnie rozpoczęli pracę i dołączą inni, którzy nie mogli pracować wcześniej. Liczymy na panów, którzy w tym dniu już nie muszą iść na siłownię.

Komentarz do wszystkiego jest zbyteczny,wystarczy obejrzeć zdjęcia.

Materiał znajdziesz także na portalu:Halina Symanowicz - 23.03.2014 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2014