Aktualności >>> Weź udział w sondzie >>>

 .: Pierwsza sonda przedwyborcza

Nasza sonda przedwyborcza

Już 16 listopada odbędą się wybory samorządowe. Wybierzemy nowych radnych wojewódzkich, powiatowych i miejskich oraz prezydentów, burmistrzów i wójtów. Wydaje nam się, że najbardziej emocjonujące są zmagania kandydatów na stanowisko - w naszym przypadku - burmistrza Bisztynka. Zapraszamy do udziału w naszej sondzie.

Sonda, którą macie do dyspozycji poniżej, nie jest niczym innym jak zabawą w głosowanie. Jej wyniki i samo głosowanie w niej nie ma nic wspólnego z profesjonalnym badaniem opinii społecznej, czy innym badaniem socjologicznym. Prosimy więc nie traktować jej wyników jak prognozy i preferencji wyborczych.

Listę potencjalnych kandydatów ułozyliśmy w porządku alfabetycznym. Nie mamy pojęcia czy wszystkie te osoby będą rzeczywiście kandydowały na stanowisko burmistrza. To lista ułożona według naszego "widzimisię" z osób pisatujących funkcje publiczne lub tych, które już zadeklarowały udział w wyborach.

Głosowanie zakończone z powodu ominięcia prostych zabezpieczeń sondy przed wielokrotnym głosowaniem.!!! Tak wyglądalo "nabijanie głosów" dziś (30 sierpnia) po godz. 11:15.

Fot. 1 >>> Fot. 2 >>> Fot. 3 >>> Fot. 4 >>> Fot. 5 >>> Fot. 6 >>>

Ostateczny wynik sondy po zakończeniu głosowania przez administratora o godz. 11:41.

W związku z prośbą pani Krystyny Zawistowskiej o wycofanie z sondy jej nazwiska i wyraźną deklaracją, że w wyborach na stanowisko burmistrza kandydowała nie będzie dotychczasowe wyniki sondy zachowujemy (poniżej) a samo głosowanie musimy rozpocząć od nowa.

Wyniki sondy na godz. 15:45 dnia 29.08.2014 r.

Andrzej Grabowski - 30.08.2014 r.Copyright: www.bisztynek24.pl 2014