Aktualności >>> Bisztynek jest w Google Street View >>>

 .: Google nas nie ominął

Bisztynek w Google Street View

Bisztynek znalazł się wśród miast i miejscowości dodanych do Google Street View. Dziś uruchomiono możliwości tej usługi Google w naszym regionie. Od dziś można więc wirtualnie spacerować także po Bisztynku.

Zdjęcia Bisztynka umożliwiające spacer wirtualny po miasteczku wykonano już po gradobiciu z 4 lipca. Niektóre z nich są wykonane w okolicach 15 sierpnia 2012 roku. Dzięki Google znaleźliśmy się wśród grona wielkich miast po kórych wirtualnie spacerować można było już od kilku lat.

Google Street View słyną też z tego, że często uwieczniają nietypowe sytuacje. Na niektórych zdjęciach można zobaczyć np. walczących samurajów czy płetwonurka przechodzącego przez jezdnię. Jeżeli zobaczycie, jakieś nietypowe i zabawne zdjęcia z naszego regionu - wyślijcie je do nas na adres admin@bisztynek24.pl

Jedną z sytuacji, może nie nietypowych, ale zaskakujących znaleźliśmy sami i publikujemy ją poniżej. Kierująca astrą na pewno nie pomyślała nawet, że uwieczni ją aparat fotograficzny Google.

Podobne wirtualne spacery możemy wykonać po Sątopach, Unikowie, Kokoszewie, Prositach, Troszkowie i Wozławkach.

Czym jest Street View?
Street View jest funkcją Map Google, która pozwala użytkownikom wirtualnie podróżować po świecie, oglądając miejsca na zdjęciach panoramicznych z perspektywy przechodnia. W ramach Street View można już oglądać fotografie wykonane w setkach miast na całym świecie, a od 22 marca br. zdjęcia z kilkudziesięciu miejsc z całej Polski.

Street View Bisztynka ma swoje wady, bo nie można np. przejść się ulicą Kościelną, czy Słoneczną, albo Nowym Osiedlem. Być może miejsca te zostaną wkrótce uzupełnione :-)

Miejsca, które są dostępne w Polsce w ramach Street View można oglądać zbliżając Mapy Google do największego poziomu lub przeciągając znajdującą się w lewym górnym rogu mapy ikonę ludzika na podświetlony na niebiesko obrys ulicy.

BISZTYNEK


Wyświetl większą mapę

SĄTOPY


Wyświetl większą mapę

UNIKOWO


Wyświetl większą mapę

PROSITY


Wyświetl większą mapę

TROSZKOWO


Wyświetl większą mapę

WOZŁAWKI


Wyświetl większą mapę

Andrzej Grabowski - 23.04.2013 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2013