Aktualności >>> Wigilia w przedszkolu >>>

 .: Jasełkowa Wigilia u przedszkolaków

Wigilia w Przedszkolu Samorządowym w Bisztynku

Do świąt Bożego Narodzenia przygotowują się także przedszkolaki z przedszkola w Bisztynku. Nie tylko czekają na upragnione prezenty, które znajdą pod choinkami we własnych domach, ale też urządziły przedszkolną Wigilię i przygotowały przedstawienie jasełkowe.

W Przedszkolu Samorządowym w Bisztynku od lat działa prężnie koło teatralne, którego aktorzy nieustannie się zmieniają, ale wysoki poziom przedstawień jest wciąż utrzymywany przez scenarzystki i reżyserki, czyli opiekunki koła - Halinę Meszko i Agnieszkę Komstę. Choreografią w teatrze zajmuje się Helena Krawiecka.

Dzięki zaangażowaniu pań przedszkolanek i naturalnej spontaniczności dzieci, 19 grudnia 2013 r. rodzice, babcie, dziadkowie i bliscy małych aktorów oraz dzieci nie biorące udziału w przedstawieniu mogli zobaczyć kolejną już premierę przedstawienia jasełkowego w wykonaniu swych pociech i koleżanek i kolegów. Jak to w jasełkach, wystąpiły aniołki i diabełki, Herod, Śmierć, Maryja i Józef oraz nowonarodzony Jezus.

Relację fotograficzną z premiery nadesłała nam Małgorzata Nawrocka-Siej. apraszamy do oglądania zdjęć, które mówią więcej niż nasz tekst.Andrzej Grabowski - 22.12.2013 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2013