Aktualności >>> III miejsce w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym >>>

 .: Wiedzą duzo o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

Trzecie miejsce
w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństywa w Ruchu Drogowym

Uczniowie szkoły podstawowej w Bisztynku zajęli wysokie, III miejsce w powiatowym Turnieju Bezpuieczeństwa w Ruchu Drogowym. Reprezentanci gimnazjum znaleźli się poza podium, na IV miejscu.

25 kwietnia 2015r. w Zespole Szkół nr 1 im. Romualda Traugutta w Bartoszycach odbyły się eliminacje powiatowe Warmińsko- Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2015 dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych i gimnazjów. Startowało 11 szkół podstawowych i 5 gimnazjów z całego naszego powiatu.

Naszą gminę reprezentowały tylko drużyny ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Bisztynku.

Turniej składał się z trzech konkurencji - rozwiązania testu składającego się z 30 pytań o ogólnych przepisach w ruchu drogowym, udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej oraz z jazdy rowerem po torze sprawnościowym.

Uczestnicy turnieju ze szkoły podstawowej to: Aniela Białousz, Patrycja Marczak, Patryk Głód, Maciej Jończak. Rezerwowi to Natalia Maleszewska, Paulina Machnacz i Jakub Serowik.

Reprezentanci szkoły podstawowej bardzo się starali i z wielkim zaangażowaniem przystępowali do kolejnych konkurencji. Bardzo dobrze rozwiązali testy i ostatecznie zajęli wysokie III miejsce.

Drużynę przygotowała do turnieju Jolanta Godlewska - nauczyciel zajęć technicznych.

Reprezentacja gimnazjum w Bisztynku zajęła w turnieju IV miejsce.

Jolanta Godlewska - 28.04.2015 r.

Materiał znajdziesz także na portalu:


Copyright: www.bisztynek24.pl 2015