Aktualności >>> Mężczyzna potrącony na obwodnicy >>>

 .: Wypadek na obwodnicy

Wtargnął wprost pod ciężarówkę

Mężczyzna o nieustalonej, jak dotąd, tożsamości został ciężko ranny, po tym jak na obwodnicy Bisztynka wszedł wprost pod nadjeżdżający samochód ciężarowy. Do wypadku doszło 7 października wieczorem.

Wieczorem 7 października, około godz. 19.45, doszło w Bisztynku na ul. Ogrodowej do potrącenia 45-50 letniego mężczyzny o nieustalonej tożsamości.

Według wstępnych ustaleń, mężczyzna ten wtargnął na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód ciężarowy z załadowaną, wielotonową naczepą.

Do zdarzenia doszło na obwodnicy Bisztynka, która jest fragmentem drogi krajowej nr 57. Ciężarówka z mazowieckimi tablicami rejestracyjnymi poruszała się w kierunku Bartoszyc.

Mężczyzna uderzony został lewą stroną kabiny kierowcy, gdy był tuż przy pasach wyznaczających środek jezdni. W stanie krytycznym został przewieziony, przez zespół pogotowia ratunkowego, do szpitala w Bartoszycach. Nad ustaleniem przebiegu wypadku i ustaleniem tożsamości mężczyzny pracują policjanci z Bartoszyc.

Aktualizacja z 8.10.2012 r. godz. 8.40
Tożsamość mężczyzny policjanci ustalili po godzinie 1. Okazało się, że potrąconym mężczyzną jest mieszkaniec Bisztynka, 43 letni Dariusz Z. Mężczyzna nadal jest w stanie krytycznym. Ustalone już okoliczności wypadku wskazują, że mógł celowo wbiec pod nadjeżdżający pojazd. Chwilę przed uderzeniem miał stanąć twarzą w kierunku ciężarówki i rozłożyć szeroko ręce. Nie wiadomo czy był trzeźwy (pobrano mu krew do badań) i nie są znane przyczyny jego zachowania.Andrzej Grabowski - 08.10.2012 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2012