Aktualności >>> Wnuczęta, babcie, dziadkowie i św. Mikołaj >>>

 .: Karnawał i Dzień Babci i Dziadka

Troszkowo: Wnuczęta, babcie, dziadkowie i św. Mikołaj

Karnawał i niedawno minone dni Babci i Dziadka były okazją do zorganizowania w świetlicy w Troszkowie specjalnego balu dla najmłodszych oraz ich babć i dziadków. Wnuczęta odwiedził tez świety Mikołaj z prezentami.

Karnawałową zabawę dla wnucząt, babć i dziadków z wizytą św. Mikołaja zorganizowali mieszkańcy Troszkowa przy współpracy z ośrodkiem kultury w Bisztynku i przy wsparciu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Dla babć i dziadków z programem artystycznym wystąpiły wnuczęta a potem wręczyły im upominki. Były konkursy na strój wnuka, wykonany przez babcię lub dziadka, ze starych egzemplarzy gazet, konkursy taneczne i plastyczne.

Najmłodsi z niecierpliwością czekali na wizytę świętego Mikołaja. Gdy się pojawił w świetlicy wiejskiej otoczyły go szczelnie w oczekiwaniu na prezent. Nie wszyscy chcieli recytować wierszyk, śpiewać lub tańczyć, ale Mikołaj dawał się przekonać, że nawet ci niechętni do występu byli grzeczni w 2014 roku.

Świetlica wiejska w Troszkowie ledwie pomieściła wszystkich chętnych do zabawy. Każdy mógł spróbować pysznych ciast upieczonych specjalnie na tę okazję przez gospodynie z sołectwa.

Materiał znajdziesz także na portalu:
Andrzej Grabowski - 24.01.2015 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2015