Aktualności >>> Dziewczęta!!! Startujcie w wyborach Miss!!! >>>

 .: Warto wziąć udział w wyborach Miss Polonia 2009

DZIEWCZĘTA!!! STARTUJCIE W WYBORACH MISS POLONIA 2009!!!

Trzy pytania zadaliśmy dziewczętom, które udział w konkursie Miss Polonia Ziemi Bartoszyckiej mają już za sobą. Otrzymaliśmy odpowiedzi od kilku z tych, do których pytania wysłaliśmy.

- Dlaczego warto startować w konkursie Miss Polonia Ziemi Bartoszyckiej?

Kamila Mączarska - Myślalam, że wszystko co związane z wyborami mam juz za sobą, a tu niespodzianka;) Myślę, że każda powinna sobie odpowiedzieć na to pytanie sama. Wybory uczą dziewczyn pewności siebie, jak zachowywać się w sytuacjach, w których do tej pory nie miały okazji się sprawdzić. Jest to na pewno wielka przygoda, która uczy obcowania z innymi ludźmi. Przygoda, która pozostawia wiele wspomnień i pamiątek. Ja bardzo miło wspominam wybory sprzed dwóch lat. Bawiłam się świetnie i poznałam wiele wartościowych osób. Zdobyłam wiele kontaktów, które teraz wykorzystuję. Myślę, że warto też zgłosic sie do wyborów, nawet po to, aby przełamać stereotypy. Dziewczyny piękne, nie muszą być puste;)

Kornelia Bawszewicz - Wydaje mi się, że to niezapomniana przygoda, faje wspomnienia. Mój udział w konkursie wspominam bardzo fajnie. Po wygranej w takim konkursie ma się naprwde dużo możliwości przechodząc do następnych etapów konkursu.

Sandra Sokół - Uważam, że warto wziąć udział w takim konkursie, ponieważ jest to niezwykłe doświadczenie, przygoda dzięki, której można poznać wielu ciekawych ludzi.

- Kto namówił Cię do udziału w konkursie?

Kamila Mączarska- Do konkursu namówiła mnie rodzina i znajomi. Ich prośby miały duży wplyw na moją decyzję jednak ostatnie słowo i tak należało do mnie;) Nie żałuję;)

Kornelia Bawszewicz- Do konkursu namówili mnie rodzice, znajomi. Byłam na wyborach Miss Ziemi Bartoszyckiej 2007 i chciałam sama zobaczyć jak to wygląda z tej "drugiej strony". To jest dobry sprawdzian pewności siebie;)

Sandra Sokół- Do udziału w tym konkursie namówili mnie moi najbliżsi.

- Czy udział w konkursie zmienił Ciebie lub Twoje nastawienie do samej siebie?

Kamila Mączarska- Konkurs zmienił moje życie bardzo. Przede wszystkim mnie samą. Z "szarej myszki", zmieniłam się w odważniejszą dziewczynę, pewniejszą siebie. Teraz potrafię załatwić sprawy, których kiedyś się wstydzilam, potrafię rozmawiać z ludźmi, do których wcześniej nie odezwałabym się za nic w świecie;) Zmieniły się moje poglądy, plany na przyszłość. Dzięki konkursowi poznałam wspaniałych ludzi, z którymi współpracuję do tej pory. Biorę udzial w pokazach, sesjach zdjęciowych o jakich nawet nie marzyłam. Myślę, że warto wziąć udzial w konkursie, nawet tylko po to, zeby się zabawić. Przeżyć coś niesamowitego, co później będzie się wspominało z usmiechem na twarzy, albo nawet łezką wzruszenia;)

Kornelia Bawszewicz- Wydaje mi się, że nie. Sam udział w konkursie uważam za bardzo cenne doświadczenie. Może jestem bardziej pewna siebie;) Zostały miłe wspomnienia.

Sandra Sokół- Tak, i to w znacznym stopniu. Dzięki temu konkursowi nabrałam więcej odwagi, stałam się bardziej otwarta na kontakty z innymi ludźmi.


Na nasze pytania odpowiadały:

Andrzej Grabowski - 10.02.2009 r.

Copyright: www.bisztynek.strona.pl 2009