Aktualności >>> Licytowano podczas kąpieli morsów >>>

 .: Zbierają datki dla WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2014
w Bisztynku

Od rana w Bisztynku datki na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godną opiekę medyczną dla seniorów zbierają młode i uśmiechnięte wolontariuszki i równie uśmiechnięty i młody wolontariusz. Na takie cele, w tym roku, ofiary dobrego serca zbiera grająca już po raz 22. Wielka Orkietra Świątecznej Pomocy.

W Bisztynku oraz Sątopach od rana wolontariusze zbierają datki na Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy. Licytację przedmiotów, gadżetów WOŚP przeprowadziliśmy podczas i po kąpieli morsów i foczek z klubu "Przerębel". Z licytacji zegara ściennego, trzech kalendarzy, płyty Justyny Steczkowskiej, podkładki pod dokumenty, paczki herbaty, poduszki i dwóch koszulek finałowych WOŚP, uzyskano łącznie kwotę 615 złotych.

Gadżety licytowane były przez przedsiębiorców, policjantów, rodziny przybyłe na kąpiel morsów i przez samych morsów. Na przykład zegar ścienny WOŚP poszedł za 130 złotych. Taką samą cenę uzyskała jedna z koszulek. Pan, który nabył 100 saszetek herbaty zaprosił na nią zaraz po licytacji. Poduszka powiększyła kolekcję pana, który już nabył - kilka lat temu - podobną.

Kwoty zebrane do puszek wolontariuszy nie są na razie znane, ale podamy je zaraz po komisyjnym ich przeliczeniu w sztabie WOŚP w Bisztynku kórym dowodzi - w tym roku - Joanna Drozdowska.

Aktualizacja z godz. 18:00
Podczas XXII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Bisztynek zebrano dziś łącznie kwotę:

3.022 zł 61 gr.

W tej sumie mieści się 615 złotych z licytacji gadżetów WOŚP podczas kąpieli morsów oraz 782 zł 07 groszy zebrana przez wolontariuszy w Sątopach.

Zbiórka datków na rzecz WOŚP w Bisztynku będzie trwała jeszcze jutro na terenie szkół i zakładów pracy (jak co roku). Ostateczna kwota przekazana na konto WOŚP ulegnie więc zwiększeniu - poinformowała szefowa sztabu WOŚP w Bisztynku Joanna Drozdowska.

Aktualizacja 14.01.2014 r. z godz. 13:25
Podczas XXII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Bisztynek zebrano łącznie kwotę:

3.822.55 zł, 203 ruble i 9,58 euro.

WOŚP W SĄTOPACH - SAMULEWIE...

...I W BISZTYNKU

Andrzej Grabowski - 12.01.2014 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2014