Aktualności >>> Kandydaci na burmistrza Bisztynka >>>

 .: Kandydaci na burmistrza

Kandydaci na burmistrza Bisztynka

Najbardziej emocjonującym elementem wyborów samorządowych w dniu 16 listopada 2014 r. będą z pewnością bezpośrednie wybory burmistrza Bisztynka. W wyborach na stanowisko burmistrza Bisztynka wystartują czterej kandydaci. To już zamknięta lista. Wbrew pojawiającym się przypuszczeniom komitet wyborczy "Aktywna Gmina" nie zarejestrował jednak swej kandydatki na to stanowisko.

Na stanowisko burmistrza Bisztynka w wyborach 16 listopada wystartują:

- Marek Kazimierz DOMINIAK

zam. Bisztynek, wiek: 52, Komitet Wyborczy Wyborców "Wspólna Sprawa"

- Zbigniew FILIPCZYK

zam. Sątopy-Samulewo, wiek: 50, KWW "Niezależnych"

- Włodzimierz JAWORSKI

zam. Bartoszyce, wiek: 46, KWW Wspólnota Samorządowa

- Ryszard ZDUNIUK

zam. Bisztynek, wiek: 61, KW Prawo i Sprawiedliwość

W związku z zamknięciem listy kandydatow proponujemy wam udział w zabawie. Głosujcie w naszej sondzie. Po raz kolejny prosimy, aby to głosowanie w sondzie potraktwać jako zabawę. Wyniki tego głosowania nie mają nic wspólnego z profesjonalnym badaniem socjologicznym preferencji wyborczych.

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZNE!!!

UWAGA!!!
Głosy oddawane w sondzie są automatycznie logowane, a administrator tego serwisu ma dostęp do numerów IP urządzeń z których głosy oddano. W przypadku prób głosowania wielokrotnego oddane tak głosy zostaną odjęte z wyników.

Sonda wykorzystuje pliki "cookies". Głosując w niej wyrażasz zgodę na gromadzenie danych o czasie oddania twego głosu oraz IP twego urządzenia a także wyrażasz zgodę na korzystanie z plików "cookies".

Opracował: Andrzej Grabowski

Copyright: www.bisztynek24.pl 2014