Aktualności >>> Kierowca zginął w audi >>>

 .: Tragedia na drodze koło Grzędy

Uderzył w drzewo. Zginął na miejscu.

Śmierć na miejscu poniósł 22-letni kierowca audi 80. Na drodze między Grzędą a Pleśnem zjechał na lewy pas jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Do wypadku doszło wieczorem 23 czerwca. Dwaj pasażerowie przeżyli. Jeden z nich trafił jednak do szpitala.

W poniedziałek (23 czerwca) około g. 21:30 na drodze Grzęda - Pleśno w gminie Bisztynek doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Kierujący audi 80 poniósł śmierć na miejscu.

- Kierujący samochodem, 22-letni Paweł F., mieszkaniec Grzędy, z nieustalonych jeszcze przyczyn, na prostym odcinku drogi między Grzędą a Pleśnem, zjechał na lewą stronę jezdni i uderzył samochodem w przydrożne drzewo - mówił nam Henryk Sołodki pełniący obowiązki oficera prasowego bartoszyckiej policji.

- W samochodzie, poza kierującym, było dwóch pasażerów. Jeden z nich z obrażeniami ciała trafił do szpitala w Bartoszycach. Drugi odniósł jedynie niewielkie, powierzchowne obrażenia i nie został hospitalizowany. Komenda Powiatowa Policji w Bartoszycach prowadzi w tej sprawie postępowanie, które ma wyjaśnić przyczyny wypadku - dodał Sołodki.

Jak wynika z informacji udzielonych przez policjantów, przyczyną wypadku było prawdopodobnie niedostosowanie prędkości. Od obu pasażerów pobrano także próbkę na zawartość alkoholu w organizmie.

Na miejscu wypadku pracowały trzy zastępy straży pożarnej (OSP Sątopy, OSP Bisztynek, JRG Bartoszyce), zespół ratownictwa medycznego oraz grupa dochodzeniowo-śledcza policji pod nadzorem prokuratora.

Andrzej Grabowski - 25.06.2014 r.

Materiał znajdziesz także na portalu:
Copyright: www.bisztynek24.pl 2014