Aktualności >>> Wernisaż wystawy artystki z Bisztynka >>>

 .: Pierwsza wystawa Kamili Zawadzkiej

Wystawa portretów Kamili Zawadzkiej

"Naprawdę jaka jesteś..." – taki tytuł nosi wystawa portretów kobiet, której autorką jest Kamila Zawadzka, artysta plastyk z Bisztynka. Wernisaż wystawy odbył się w sobotę 25 lipca.

W sobotnie popołudnie 25 lipca w OKiAL w Bisztynku odbył się wernisaż wystawy plastycznej Kamili Zawadzkiej pt. "Naprawdę jaka jesteś...". Imprezę uświetniły: Nadia Zawadzka, która zagrała na wiolonczeli i Agnieszka Romanowska, która zaprezentowała kilka utworów poezji śpiewanej.

Po udanych koncertach przyszła pora na najważniejszą cześć wieczoru - oglądanie prac. Na wystawie zobaczyliśmy portrety znanych i mniej znanych kobiet.

- Moją ulubioną pracą jest portret Haliny Frąckowiak – powiedziała Kamila Zawadzka, otwierając wystawę. Publiczność była zdecydowanie pod wrażeniem prezentowanych dzieł.

Kamila Zawadzką jest mieszkanką Bisztynka i absolwentką Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego na wydziale sztuki. Sobotnia wystawa była jej pierwszą w życiu, ale nie ostatnią.

Artystka zapowiada już kolejne prezentacje. Obecną wystawę można oglądać w ośrodku kultury codziennie od 10 do 18. Zapraszamy.

Edyta Danilczuk/OKiAL - 27.07.2015 r.

Materiał znajdziesz także na portalu:


Copyright: www.bisztynek24.pl 2015