Aktualności >>>  "ZetGeEm" wyprowadził się ze stadionu >>>

 .: ZGKiM w starej-nowej siedzibie

"ZetGeEm" wrócił do starej, ale nowej siedziby

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Bisztynku od dziś pracuje w swej starej, ale wyremontowanej siedzibie. Zakład wyprowadził się z tymczasowej siedziby w szatniach LKS Reduta Bisztynek.

Ponad rok trwał remont pomieszczeń biurowych oraz budynku gospodarczego spółki gminnej, czyli Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. W tym czasie biura popularnego "ZetGeEmu" mieściły się w budynku dla sportowców, w szatniach dla piłkarzy i sędziów, czyli w pomieszczeniach, którymi "rządzi" LKS Reduta Bisztynek.

Dziś, biura w tymczasowej siedzibie ZGKiM zostały już zamknięte a wszelkie wyposażenie i dokumenty trafiły do siedziby spółki przy ul. Słonecznej.

Ci, którzy pamiętają stan budynku spółki sprzed gradobicia mogą nowej-starej siedziby nie poznać. Zwłaszcza wewnątrz. Wykonany i zakończony remont budynku to nie tylko wymiana dachu, ale i nowe malowanie ścian, wykonanie nowych podłóg oraz wymiana wszystkich instalacji wewnątrz.

Biura ZGKiM są cały czas czynne, choć pracownicy jeszcze nie wszystkie sprzęty ustawili a dokumenty pochowali we właściwych miejscach. Potrwa to kilka dni, ale interesanci są i będa przyjmowani.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć pokazujących jak dziś wygląda siedziba ZGKiM.Andrzej Grabowski - 07.11.2013 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2013